خرید< پاورپوینت کاربرد مبنای تعهدی کامل در حسابداری دولتی>

پاورپوینت حسابداری دولتی ارشد,پاورپوینت حسابداری و حسابرسی دولتی پاورپوینت کاربرد مبنای تعهدی کامل در حسابداری دولتی پژوهشگر گرامی،شما با عنوان پاورپوینت کاربرد مبنای تعهدی کامل در حسابداری دولتی. وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.

دانلود پاورپوینت آشنایی با کاربرد مبنای تعهدی کامل در حسابداری دولتی


مشخصات فایل
تعداد صفحات18حجم2546/122 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

دانلود پاورپوینت آشنایی با کاربرد مبنای تعهدی کامل در حسابداری دولتی جهت رشته حسابداری در قالب 18 اسلاید و با فرمت pptx به صورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

اغلب استانداردهای حسابداری بخش دولتی، با این فرض تدوین می­شود که دولت درگیر فعالیتهای بی طرفانه وغیر انتفاعی است و وظیفه حسابداری دولتی، به گزارش فراغت دولت از بودجه، شرح تامین و مصرف وجوه محدود می­شود و نیازی به محاسبه دقیق نتایج عملکرد و وضعیت مالی دولت نیست. اما اخیراً در بعضی از کشورها، از جمله بریتانیا، زلا‌ندنو و استرالیا، رویکردی به سوی استفاده از مبنای تعهدی کامل در حسابداری بخش عمومی ایجاد شده است.

به منظور تحلیل هزینه و منفعت سیستم حسابداری تعهدی کامل، لا‌زم است نخست آن را بشناسیم و سپس تفاوتهای آن با سیستم حسابداری نقدی و دلا‌یل موافقان و مخالفان هر یک از دو سیستم را مورد توجه قرار دهیم. به منظور شناخت سیستم حسابداری تعهدی کامل، معرفی نمونه­ای عملی سودمند به نظر می­رسد. از این­رو، در ابتدا با الگوی حسابداری تعهدی کامل مورد استفاده در استرالیا آشنا می­شویم و سپس به شرح نظر موافقان و مخالفان و نتیجه گیری از مباحث ارائه شده می­پردازیم.

فهرست مطالب
مقدمه
مبانی حسابداری
سیستم حسابداری تعهدی در بخش عمومی استرالیا
گزارش های مالی تعهدی
سیستم های مدیریتی تعهدی
گزارشگری جامع دولت
بودجه بندی تعهدی
دیدگاه های موافق و مخالف
ناسازه ها و تضادها
خلاصه و نتیجه گیری


"

مطالب دیگر:
📝فیلم آموزشی آنالیز دینامیکی یک قاب تحت بار ناگهانی در آباکوس📝فیلم آموزشی ماشین کاری چندمحوره در نرم افزار پاورمیل📝فیلم آموزشی شبیه سازی اکستروژن مستقیم در نرم افزار آباکوس📝فیلم آموزشی سوراخکاری در نرم افزار پاورمیل📝فیلم آموزشی شبیه‌سازی حرکت چرخ‌دنده‌ها در اینونتور📝اعتیاد در زنان📝فیلم آموزشی محاسبات و مدلسازی چرخدنده ساده و مارپیچ در اینونتور📝فیلم آموزشی شبیه‌سازی دومینو در نرم افزار آباکوس📝فیلم آموزشی انجام محاسبات و مدلسازی تسمه و زنجیر در اینونتور📝فیلم آموزشی آنالیز قطعه شاتون در مکانیسم سیلندر-پیستون در اینونتور📝فیلم آموزش قلاویزکاری در نرم افزار پاورمیل📝فیلم آموزشی آنالیز توزیع دما در یک لوله و عایق در آباکوس📝جزوه آموزشی فرایند تحلیل سلسله مراتبی-AHP📝جزوه آموزشی راهنمای کنترل کیفیت📝جزوه آموزشی مديريت كيفيت و بهره وري دوره كارشناسي ارشد📝جزوه آموزشی هفت ابزار کنترل کیفیت📝نان مصرفی آعضای خانوار📝بزه ديدگي زنان📝تحقیق در مورد پولشويي📝توهين به مقدسات اسلام در محدوده مطبوعات📝حكم قتل در مقام دفاع از ناموس📝DNA چیست📝ادبیات بومی آذربایجان📝DNS و WINS📝زندگینامه انسل آدامز - عکاس آمریکایی